Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Number
fr: Nombre

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Error
fr: Erreur

en: Separator
fr: Séparateur

en: Color
fr: Couleur

en: Unit
fr: Unité

en: Output format
fr: Format de sortie

en: Solid
fr: Solide

en: Target
fr: Cible

en: Display format
fr: Format d'affichage

en: Minimum value
fr: Valeur minimum

en: Maximum value
fr: Valeur maximale

en: Gradient
fr: Dégradé

en: Decimal places
fr: Positions après la virgule

en: Visual
fr: Visuel

en: Format: @format
fr: Format : @format

en: New window (_blank)
fr: Nouvelle fenêtre (_blank)

en: Same window (_self)
fr: Même fenêtre (_self)
