Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Error
gl: Erro

en: Separator
gl: Separador

en: Color
gl: Cor

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Target
gl: Destino

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Direction
gl: Dirección

en: Gradient
gl: Degradado
