Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Error
gu: ભુલ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Color
gu: રંગ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
