Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Value
he: ערך

en: Number
he: מספר

en: - None -
he: - ללא -

en: Error
he: שגיאה

en: Separator
he: מפריד

en: Color
he: צבע

en: Unit
he: יחידה

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Direction
he: כיוון
