Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Error
hr: Greška

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Color
hr: Boja

en: Direction
hr: Smjer
