Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Number
hu: Szám

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Error
hu: Hiba

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Color
hu: Szín

en: Unit
hu: Egység

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Solid
hu: Tömör

en: Target
hu: Cél

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Direction
hu: Irány

en: Background Type
hu: Háttér típusa

en: Minimum value
hu: Minimum érték

en: Maximum value
hu: Maximum érték

en: Gradient
hu: Színátmenet

en: Decimal places
hu: Tizedesjegyek

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: New window (_blank)
hu: Új ablak (_blank)

en: Same window (_self)
hu: Ugyanaz az ablak (_self)
