Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Error
hy: Սխալ

en: Color
hy: Գույն

en: Direction
hy: Ուղղություն
