Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Value
it: Valore

en: Number
it: Numero

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Error
it: Errore

en: Separator
it: Separatore

en: Color
it: Colore

en: Unit
it: Unità

en: Output format
it: Formato di output

en: Display format
it: Formato di visualizzazione

en: Direction
it: Direzione
