Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Value
ja: 値

en: Number
ja: 数値

en: - None -
ja: - なし -

en: Error
ja: エラー

en: Separator
ja: セパレーター

en: Color
ja: 色

en: Unit
ja: 単位

en: Output format
ja: 出力書式

en: Target
ja: ターゲット

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット

en: Direction
ja: 方向

en: Minimum value
ja: 最小値

en: Maximum value
ja: 最大値

en: Gradient
ja: グラデーション

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format
