Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Error
ka: შეცდომა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Color
ka: ფერი
