Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Error
km: កំហុស

en: Color
km: ពណ៌

en: Direction
km: ទិស
