Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Error
ku: هەڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
