Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Error
lv: Kļūda

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Color
lv: Krāsa

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Target
lv: Mērķis

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Direction
lv: Virziens

en: Gradient
lv: Gradients
