Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Error
mn: Алдаа

en: Color
mn: Өнгө

en: Direction
mn: Чиглэл
