Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Error
ne: त्रुटि

en: Color
ne: रंग

en: Direction
ne: दिशा
