Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Number
nl: Getal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Error
nl: Fout

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Color
nl: Kleur

en: Unit
nl: Eenheid

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Solid
nl: Vast

en: Target
nl: Doel

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Direction
nl: Richting

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Maximum value
nl: Maximale waarde

en: Gradient
nl: Verloop

en: Decimal places
nl: Aantal decimalen

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format

en: New window (_blank)
nl: Nieuw venster (_blank)

en: Same window (_self)
nl: Zelfde venster (_self)

en: Start Color
nl: Startkleur

en: End Color
nl: Eindkleur

en: Gradient Direction
nl: Verloop-richting
