Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Number
oc: Nombre

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Separator
oc: Separador

en: Unit
oc: Unitat

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Solid
oc: Solide

en: Target
oc: Cibla

en: Display format
oc: Format d'afichatge

en: Direction
oc: Direccion
