Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Error
pl: Błąd

en: Color
pl: Kolor

en: Unit
pl: Jednostka

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Solid
pl: Jednolite

en: Target
pl: Cel

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Direction
pl: Kierunek

en: Minimum value
pl: Minimalna wartość

en: Maximum value
pl: Maksymalna wartość

en: Decimal places
pl: Miejsca dziesiętne

en: New window (_blank)
pl: Nowe okno (_blank)

en: Same window (_self)
pl: To samo okno (_self)
