Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Error
ps: تیروتنه

en: Color
ps: رنګ

en: Target
ps: موخه
