Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Number
ro: Număr

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Error
ro: Eroare

en: Color
ro: Culoare

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: Target
ro: Țintă

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Direction
ro: Direcție
