Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Number
ru: Число

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Error
ru: Ошибка

en: Separator
ru: Разделитель

en: Color
ru: Цвет

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Output format
ru: Формат вывода

en: Solid
ru: Сплошной

en: Target
ru: Цель

en: Display format
ru: Формат отображения

en: Direction
ru: Направление

en: Background Type
ru: Тип фона

en: Minimum value
ru: Минимальное значение

en: Maximum value
ru: Максимальное значение

en: Gradient
ru: Градиент

en: Format: @format
ru: Формат: @format

en: New window (_blank)
ru: Новое окно (_blank)

en: Same window (_self)
ru: Текущее окно (_self)

en: Default unit
ru: Единица измерения по умолчанию
