Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Error
sk: Chyba

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Color
sk: Farba

en: Unit
sk: Jednotka

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Target
sk: Cieľ

en: Direction
sk: Smer

en: Gradient
sk: Prechod

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Default unit
sk: Predvolená jednotka

en: Allowed units
sk: Povolené jednotky
