Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Number
sl: Številka

en: Error
sl: Napaka

en: Color
sl: Barva

en: Direction
sl: Smer

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: Maximum value
sl: Največja vrednost
