Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Error
sq: Gabim

en: Color
sq: Ngjyra

en: Direction
sq: Orientimi
