Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Number
sv: Tal

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Error
sv: Fel

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Color
sv: Färg

en: Unit
sv: Enhet

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: Target
sv: Mål

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Direction
sv: Riktning
