Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Number
ta: எண்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Error
ta: பிழை

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Color
ta: நிறம்

en: Output format
ta: வெளியீட்டு வடிவம்

en: Direction
ta: திசை
