Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Number
tr: Sayı

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Error
tr: Hata

en: Separator
tr: Ayraç

en: Color
tr: Renk

en: Unit
tr: Birim

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: Target
tr: Hedef

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi

en: Direction
tr: Yön
