Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Number
ur: نمبر

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Error
ur: خرابی

en: Color
ur: رنگ

en: Direction
ur: سمت
