Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Number
vi: Số

en: - None -
vi: - Không -

en: Error
vi: Lỗi

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Color
vi: Màu sắc

en: Unit
vi: Đơn vị

en: Output format
vi: Định dạng xuất

en: Direction
vi: Hướng

en: Minimum value
vi: Giá trị tối thiểu

en: Maximum value
vi: Giá trị tối đa

en: Visual
vi: Trực quan
