WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Access
pt: Acesso

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Custom
pt: Personalizado

en: Privacy
pt: Privacidade
