WireWheel Connector (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Access
ru: Доступ

en: Form ID
ru: ID формы

en: Custom
ru: Собственная

en: Privacy
ru: Конфиденциальность

en: Show Title
ru: Отображать заголовок

en: Show Description
ru: Показать описание
