WissKI (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (89 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: select
be: абраць

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: remove
be: выдаленне

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Text
be: Тэкст

en: <none>
be: -Няма-

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: From
be: Ад

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Field type
be: Тып поля

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Mode
be: Лад

en: Processors
be: Працэсары

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Table
be: Табліца

en: reset
be: скінуць

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Profile
be: Профіль

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Change
be: Змяніць

en: Entity
be: Сутнасць

en: Empty
be: Пусты

en: Match
be: Супадаць

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Language code
be: Код мовы

en: contains
be: утрымлiвае

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Any
be: Любы

en: Translate
be: Перакласці

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Bundle
be: Набор

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Table name
be: Назва табліцы

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Saved %label configuration.
be: Захаваць налады %label.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Enable @title menu link
be: Уключыць @title пункт меню

en: Is empty
be: пусты(ая, ое)
