WissKI (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (100 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Is less than
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་ཡིན་པ

en: Is less than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Merge
bo: མཉམ་སྒྲིལ།

en: Processors
bo: སྒྲིག་བཟོ་ལག་ཆ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: More link
bo: དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་ཐག

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Any
bo: གང་རུང

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: not empty
bo: སྟོང་བ་མིན་པ

en: Ends with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Is between
bo: བར་དུ་ཡིན་པ

en: between
bo: བར་དུ་

en: begins
bo: འགོ་རྩོམ་པ

en: ends
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ

en: Saved %label configuration.
bo: %label་ཡི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Enable @title menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་@title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Start typing to find content or paste a URL.
bo: ཡི་གེ་ནང་འཇུག་བྱས་ནས་ནང་དོན་འཚོལ་འགོ་རྩོམ་པའམ་ཡང་ན་URL འདྲ་བཤུ་བྱེད་དགོས།
