WissKI (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (57 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Contains
ne: समावेश

en: Mode
ne: प्रकार

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Table
ne: तालिका

en: <All>
ne: <सबै>

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Bundle
ne: पोका

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
