WissKI (8.x-2.1) - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Field type
sr: Tип поља

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Mode
sr: Режим

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: contains
sr: садржи

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Bundle
sr: Пакет

en: Is between
sr: Између

en: between
sr: између

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом

en: There is no @label yet.
sr: @label још увек не постоји.
