WissKI (8.x-2.3) - en to el translation catalogue (118 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: select
el: επιλογή

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Update
el: Ενημέρωση

en: remove
el: αφαίρεση

en: View
el: Προβολή

en: Length
el: Μήκος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Text
el: Κείμενο

en: <none>
el: <κανένα>

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: From
el: Από

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Contains
el: Περιέχει

en: Is less than
el: Είναι μικρότερο/η από

en: Is less than or equal to
el: Είναι μικρότερο/η ή ίσο/η με

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is greater than or equal to
el: Είναι μεγαλύτερο/η ή ίσο/η με

en: Is greater than
el: Είναι μεγαλύτερο/η από

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Mode
el: Τρόπος

en: Processor
el: Επεξεργαστής

en: Processors
el: Επεξεργαστές

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Table
el: Πίνακας

en: Class
el: Κλάση

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: <All>
el: <Όλα>

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Profile
el: Προφίλ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Change
el: Αλλαγή

en: in
el: σε

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Query
el: Ερώτημα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Empty
el: Κενό

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Usage
el: Χρήση

en: empty
el: κενό

en: More link
el: Σύνδεσμος περισσοτέρων

en: contains
el: περιέχει

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Translate
el: Μετάφραση

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Bundle
el: Ομάδα

en: ends with
el: καταλήγει σε

en: not empty
el: δεν είναι κενό

en: Ends with
el: Τελειώνει σε

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Is between
el: Είναι μεταξύ

en: between
el: ανάμεσα σε

en: Invalid
el: Μη έγκυρο

en: Not Set
el: Δεν έχει οριστεί

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Saved %label configuration.
el: Οι ρυθμίσεις παραμέτρων για το %label αποθηκεύτηκαν.

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Loading ...
el: Φόρτωση ...

en: Creator ID
el: Ο Α/Α του δημιουργού

en: Query type
el: Τύπος ερωτήματος

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Enable @title menu link
el: Ενεργοποιήστε το σύνδεσμο του μενού @title

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Link to the referenced entity
el: Σύνδεση με την αναφερόμενη οντότητα

en: There is no @label yet.
el: Δεν υπάρχει @label ακόμα.

en: The revision ID.
el: Το ID της αναθεώρησης.

en: Menu %label has been added.
el: Το μενού %label έχει προστεθεί.
