WissKI (8.x-2.3) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
