WissKI (8.x-3.0-rc3) - en to hu translation catalogue (187 entries)

en: Title
hu: Cím

en: select
hu: választás

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Read more
hu: Tovább

en: optional
hu: nem kötelező

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Logs
hu: Naplók

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Update
hu: Frissítés

en: remove
hu: eltávolítás

en: View
hu: Megtekintés

en: Length
hu: Hosszúság

en: Path
hu: Útvonal

en: Text
hu: Szöveg

en: name
hu: név

en: <none>
hu: < nincs >

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Create
hu: Létrehozás

en: All
hu: Mind

en: Url
hu: Webcím

en: Ignored
hu: Mellőzve

en: From
hu: Honnan

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Is less than
hu: Kevesebb, mint

en: Is less than or equal to
hu: Kevesebb, vagy egyenlő

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Is greater than
hu: Nagyobb, mint

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: Mode
hu: Mód

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: Merge
hu: Egyesít

en: Processors
hu: Feldolgozók

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Table
hu: Táblázat

en: Class
hu: Osztály

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: <All>
hu: < Mind >

en: Clone
hu: Klónozás

en: Profile
hu: Profil

en: Close
hu: Bezár

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: pattern
hu: minta

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Change
hu: Változtat

en: in
hu: ebben

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Result
hu: Eredmény

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Target type
hu: Cél típusa

en: Entity
hu: Entitás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Empty
hu: Üres

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Match
hu: Egyezik

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Lifetime
hu: Élettartam

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: @type: deleted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változata törölve lett.

en: Short Name
hu: Rövid név

en: Usage
hu: Használat

en: empty
hu: üres

en: More link
hu: Tovább hivatkozás

en: contains
hu: tartalmazza

en: Miscellaneous Settings
hu: Egyéb beállítások

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Any
hu: Bármelyik

en: Attribution
hu: Tulajdonos

en: Cardinality
hu: Számosság

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Translate
hu: Fordítás

en: Step
hu: Lépés

en: Add profile
hu: Profil hozzáadása

en: Speed
hu: Sebesség

en: Importing
hu: Importálás

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Table settings
hu: Táblázat beállításai

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: ends with
hu: erre végződik

en: Comparison operator
hu: Összehasonlító művelet

en: not empty
hu: nem üres

en: Ends with
hu: Így végződik

en: Writable
hu: Írható

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Create new
hu: Új létrehozása

en: - Disabled -
hu: - Tiltott -

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Is between
hu: Két érték között van

en: between
hu: között

en: begins
hu: kezdődik

en: ends
hu: végződik

en: Invalid
hu: Érvénytelen

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
hu: %title @type %revision-date dátumú változatának törlése megtörtént.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változatra visszaállítva.

en: Revert to earlier revision
hu: Visszatérés korábbi változatra

en: Delete earlier revision
hu: Korábbi változat törlése

en: Table name
hu: Tábla neve

en: Wrong
hu: Helytelen

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: File URL
hu: Fájl webcím

en: Path Type
hu: Útvonaltípus

en: Saved %label configuration.
hu: %label beállítása elmentve.

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Bundle ID
hu: Mezőköteg azonosítója

en: Constraints
hu: Megszorítások

en: Bin
hu: Tároló

en: Creator ID
hu: Megrendelő azonosítója

en: Query type
hu: Lekérdezéstípus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Enable @title menu link
hu: @title menühivatkozás engedélyezése

en: Hints
hu: Utalások

en: starts with
hu: ezzel kezdődik

en: Title Pattern
hu: Cím mintája

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Is empty
hu: Üres

en: Transitive
hu: Tranzitív

en: There is no @label yet.
hu: Nincsen még @label.

en: Entity Title
hu: Entitáscím

en: Field map
hu: Mező térkép

en: The revision ID.
hu: A változat azonosítója.

en: Menu %label has been updated.
hu: %label menü frissült.

en: Menu %label has been added.
hu: %label hozzáadása megtörtént.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
hu: @type %title vissza lett állítva a %revision-date időpontban használt változatra.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: Revert to earlier revision of a translation
hu: Visszatérés egy fordítás korábbi változatára

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: Select a linkit profile
hu: Egy <em>linkit </em>profil kiválasztása

en: - Select profile -
hu: - Profil kiválasztása -

en: Select the linkit profile you wish to use with this text format.
hu: Az ehhez a szövegformátumhoz használni kívánt <em>Linkit</em> profil kiválasztása.

en: Please select the linkit profile you wish to use.
hu: Ki kell választani a használni kívánt <em>Linkit</em> profilt.

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
hu: Egy tartalmi változat megtekintéséhez jogosultság szükséges az adott tartalom megtekintéséhez is.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
hu: Egy tartalmi változat visszaállításához jogosultság szükséges az adott tartalom szerkesztéséhez is.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
hu: Egy tartalmi változat törléséhez jogosultság szükséges az adott tartalom törléséhez is.

en: cardinality
hu: számosság
