WissKI (8.x-3.1) - en to ku translation catalogue (78 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Text
ku: دەق

en: <none>
ku: <هیچ>

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: From
ku: له‌لایەن

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Mode
ku: جۆر

en: Processors
ku: ڕێکخەرەکان

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Table
ku: خشتە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: @type: deleted %title revision %revision.
ku: @type: پێداچوونەوەی %revision  %title سڕایەوە.

en: Any
ku: هەر کام

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ku: پێداچوونەوەکی %revision-date @type %title سڕایەوە.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ku: @type: گەڕاندرایەوە %title بۆ پێداچوونەوەی %revision.

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر

en: Saved %label configuration.
ku: ڕێکخستنی %label پاشەکەوت کرا.

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
