WissKI (8.x-3.10) - en to af translation catalogue (64 entries)

en: Title
af: Titel

en: select
af: kies

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: optional
af: opsioneel

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Rename
af: Herbenoem

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Table
af: Tabel

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: <All>
af: <Alles>

en: Profile
af: Profiel

en: Authored on
af: Geskep op

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Language code
af: Taalkode

en: Translate
af: Vertaal

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Contributors
af: Bydraers
