WissKI (8.x-3.10) - en to hr translation catalogue (117 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: select
hr: odaberite

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Enable
hr: Omogući

en: optional
hr: opcionalno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Parent
hr: Nadređen

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Length
hr: Dužina

en: Path
hr: Putanja

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Options
hr: Opcije

en: Create
hr: Stvori

en: All
hr: Svi

en: From
hr: Od

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Revisions
hr: Revizije

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Mode
hr: Režim

en: Processor
hr: Procesor

en: Processors
hr: Procesor

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Table
hr: Tablica

en: here
hr: ovdje

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Provider
hr: Pružatelj

en: <All>
hr: - Sve -

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Profile
hr: Profil

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Change
hr: Promijeni

en: in
hr: u

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Result
hr: Rezultat

en: Revert
hr: Vrati

en: Empty
hr: Prazno

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Installed
hr: Instaliran

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
hr: @type: uklonjena %title revizija %revision.

en: Usage
hr: Upotreba

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Any
hr: Bilo koji

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Translate
hr: Prevedi

en: Error message
hr: Poruka greške

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
hr: Revizija od %revision-date od @type %title je uklonjena.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hr: @type: vraćen %title revizija %revision.

en: Revert to earlier revision
hr: Vraća na raniju reviziju

en: Delete earlier revision
hr: Ukloni raniju reviziju

en: Saved %label configuration.
hr: %label postavke spremljene.

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Enable @title menu link
hr: Omogući @title izborničku poveznicu
