WissKI (8.x-3.10) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye
