WissKI (8.x-3.10) - en to lt translation catalogue (142 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: select
lt: pasirinkti

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: optional
lt: pasirinktinis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Path
lt: Kelias

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: name
lt: vardas

en: <none>
lt: -joks-

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: From
lt: Nuo

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Mode
lt: Būdas

en: Merge
lt: Sujungti

en: Processors
lt: Procesoriai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Table
lt: Lentelė

en: here
lt: čia

en: Class
lt: Klasė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: <All>
lt: -Visi-

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Change
lt: Keisti

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Result
lt: Rezultatas

en: Query
lt: Užklausa

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Match
lt: Sutampa

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Usage
lt: Naudojimas

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Any
lt: Bet kuris

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Translate
lt: Versti

en: Step
lt: Žingsnis

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Table settings
lt: Lentelės nustatymai

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Bundle
lt: Paketas

en: ends with
lt: baigiasi

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Saved %label configuration.
lt: Išsaugotos %label nuostatos.

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Enable @title menu link
lt: Įjungti @title meniu nuorodą

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: The revision ID.
lt: Versijos ID.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Menu %label has been added.
lt: Pridėtas meniu %label.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: @date by @username
lt: @username - @date
