WissKI (8.x-3.11) - en to az translation catalogue (116 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Prefix
az: Prefiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: Path
az: Yol

en: Text
az: Mətn

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: From
az: Kimdən

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Contains
az: Tərkibində

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Mode
az: Rejim

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Table
az: Cədvəl

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Provider
az: Provayder

en: Close
az: Bağlı

en: Default language
az: Defolt dil

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Hidden
az: Gizli

en: Change
az: Dəyişmək

en: in
az: daxildir

en: Result
az: Nəticə

en: Query
az: Sorğu

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Empty
az: Boş

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Language code
az: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
az: @type: silindi %title revision %revision.

en: empty
az: boş

en: More link
az: Daha çox link

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: No link
az: Link yoxdur

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Bundle
az: Paket

en: not empty
az: boş deyil

en: Ends with
az: ilə bitir

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: begins
az: başlayır

en: ends
az: bitir

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
az: @type %title of %revision -tarixindən olan versiya silindi.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Filter value
az: Filtr qiyməti

en: Saved %label configuration.
az: %label konfiqurasiyası saxlanıldı.
