WissKI (8.x-3.11) - en to se translation catalogue (32 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: select
se: vállje

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Close
se: Gidde

en: empty
se: guoros

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke

en: not empty
se: Ii guoros
