WissKI (8.x-3.12) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Logs
mk: Дневници

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: in
mk: во

en: empty
mk: празно
