WissKI (8.x-3.13) - en to km translation catalogue (97 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: From
km: ពី

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Mode
km: របៀប​

en: Processors
km: ប្រព័ន្ធ​ដំណើរ​ការ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Table
km: តារាង

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Close
km: បិទ

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Empty
km: ទទេ

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: @type: deleted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Any
km: ណា​មួយ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date នៃ @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: @type: reverted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​ត្រឡប់ %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Revert to earlier revision
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុន​ៗ

en: Delete earlier revision
km: លុប​ការពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុនៗ

en: Saved %label configuration.
km: បាន​រក្សា​ទុក​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ %label ​។

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Enable @title menu link
km: បើក​តំណ​ម៉ឺនុយ @title
