WissKI (8.x-3.13) - en to pl translation catalogue (217 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: select
pl: wybierz

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enabled
pl: włączone

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Enable
pl: Włącz

en: optional
pl: opcjonalne

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Move
pl: Przenieś

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: Length
pl: Długość

en: Path
pl: Ścieżka

en: Event
pl: Termin

en: Text
pl: Tekst

en: name
pl: nazwa

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Options
pl: Opcje

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Url
pl: URL

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: From
pl: Od

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Field type
pl: Typ pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Is less than
pl: Mniej niż

en: Is less than or equal to
pl: Mniejszy lub równy

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is greater than or equal to
pl: Większy lub równy

en: Is greater than
pl: Większy niż

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Mode
pl: Tryb

en: Processor
pl: Procesor

en: Merge
pl: Połącz

en: Processors
pl: Procesory

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Table
pl: Tabela

en: here
pl: tutaj

en: Class
pl: Klasa

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Provider
pl: Usługodawca

en: <All>
pl: -Wszystko-

en: Clone
pl: Klonuj

en: Profile
pl: Profil

en: Close
pl: Zamknij

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: pattern
pl: wzór

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Change
pl: Zmień

en: in
pl: wśród

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Delimiter
pl: Separator

en: Result
pl: Wynik

en: Query
pl: Zapytanie

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Entity
pl: Encja

en: Revert
pl: Przywróć

en: Empty
pl: Pusty

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Match
pl: Pasuje

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Migrate
pl: Migracja

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Language code
pl: Kod języka

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
pl: @type: usunięto wersję %revision węzła %title.

en: Usage
pl: Użycie

en: empty
pl: pusty

en: More link
pl: Odnośnik "więcej"

en: contains
pl: zawiera

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Any
pl: Dowolny

en: Attribution
pl: Autorstwo

en: About
pl: O stronie

en: Cardinality
pl: Liczność

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Step
pl: Krok

en: Add profile
pl: Dodaj profil

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Speed
pl: Prędkość

en: Advanced Search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: Importing
pl: Importowanie

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Bundle
pl: Zestaw

en: ends with
pl: kończy się na

en: Comparison operator
pl: Operator porównania

en: not empty
pl: nie pusty

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: Writable
pl: Zapisywalne

en: Additional Settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: File upload
pl: Dołącz plik

en: Create new
pl: Utwórz nowy

en: Annotation
pl: Adnotacja

en: - Disabled -
pl: - Wyłączone -

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: No results
pl: Brak wyników

en: between
pl: z przedziału

en: Min
pl: Minimum

en: And max
pl: i max

en: begins
pl: zaczyna się od

en: ends
pl: kończy się

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
pl: Wersja %title (@type) z dnia %revision-date została usunięta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: Revert to earlier revision
pl: Przywróć poprzednią wersję

en: Delete earlier revision
pl: Usuń poprzednią wersję

en: Table name
pl: Nazwa tabeli

en: Wrong
pl: Błąd

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Filter value
pl: Wartość filtra

en: Saved %label configuration.
pl: Zapisano konfigurację pola %label.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Bundle ID
pl: ID zestawu

en: Constraints
pl: Ograniczenia

en: Creator ID
pl: ID twórcy

en: Query type
pl: Typ zapytania

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Enable @title menu link
pl: Aktywacja odnośnika @title w menu

en: Schema version
pl: Wersja schematu

en: Class:
pl: Klasa:

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji

en: Is empty
pl: Jest puste

en: Is not empty
pl: Nie jest pusty

en: There is no @label yet.
pl: Nie ma jeszcze @label.

en: Delete Bundle
pl: Usuń pakiet

en: Text Analysis
pl: Analiza tekstu

en: Field map
pl: Mapa pola

en: The revision ID.
pl: ID wersji

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Menu %label has been updated.
pl: Uaktualniono menu %label.

en: Menu %label has been added.
pl: Dodano menu %label.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: Start typing to find content or paste a URL.
pl: Zacznij wpisywać, aby znaleźć zawartość lub wklej URL.

en: No items.
pl: Brak elementów.

en: Equality
pl: Równość

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
pl: Przywrócono wersję węzła @type %title z dnia %revision-date.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size

en: Revert to earlier revision of a translation
pl: Przywróć wcześniejszą wersję tłumaczenia

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami

en: Renders an entity in a view mode.
pl: Generuje encję w trybie widoku.

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
pl: Aby wyświetlić wersję trzeba również posiadać uprawnienie do wyświetlania elementu zawartości.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
pl: Aby przywrócić wersję trzeba również posiadać uprawnienie do edycji elementu zawartości.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
pl: Aby usunąć wersję trzeba również posiadać uprawnienie do usuwania elementu zawartości.

en: Min placeholder
pl: Zaślepka dla Minimum

en: Max placeholder
pl: Zaślepka dla Maksimum
