WissKI (8.x-3.13) - en to ps translation catalogue (58 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Enable
ps: سالول

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Help
ps: مرسته

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Length
ps: اوږدوالى

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Table
ps: لښتيال

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Close
ps: تړل

en: Hidden
ps: پټ

en: Change
ps: بدلون

en: Query
ps: پوښتنه

en: Empty
ps: تش

en: Revision
ps: بياكتون

en: Installed
ps: لګول شوي

en: empty
ps: تش

en: Any
ps: هر

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Edit Link
ps: تړونی سمون

en: Bundle
ps: بنډل

en: Add link
ps: تړونی زیاتول

en: Numeric
ps: شمېريز

en: between
ps: ترمنځ
