WissKI (8.x-3.15) - en to sq translation catalogue (69 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Url
sq: Adresa Url

en: From
sq: Nga

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Table
sq: Tabela

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Profile
sq: Profili

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sq: @type: u eleminua revizioni %revision i %title.

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sq: Revizioni nga %revision-date i @type %title u eleminua.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sq: @type: rikthyer %title revizioni %revision.

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
